Pendik ithal diş implantı diş kaybı yaşayan ve ağız içindeki diş boşluğundan hem estetik hem de sağlık açısından rahatsız olan kişilerin ihtiyaç duyduğu bir ağız ve diş sağlığı hizmetidir.

İmplant tedavisi, titanyum vidalar ile yapılmaktadır. Çene kemiğine monte edilen titanyum vidalar, ağız içinde suni diş kökü görevi görür. Tedavi sonrasında çene yapısı ile bir bağ kurar ve tıpkı gerçek dişmiş gibi çiğneme, farklı sesleri çıkarma gibi tüm fonksiyonları düzenli şekilde yerine getirir.

Pendik İthal İmplant Fiyatları Ne Kadar?

İthal implant fiyatları hakkında net rakalmar vermek mümkün değildir. Her yıl Türk Diş Hekimleri Birlii tarafından belirlenen taban fiyat üzerinde diş merkezleri kendi fiyat tarifleri çevresinde fiyatlar belirlemektedir.

İmpalnt tedavisinin yapılacağı diş sayısı, tedavi süreci ve tedavi sürecinde kullanılacak malzemeler de implant fiyatlarının değişkenlik göstermesine neden olmaktadır.

pendik ithal implant

Pendik İthal İmplant Diş Kaç Seansta Yapılır?

Hastanın diş boşluğunu doldurmak için suni diş kökleri olan titanyum vidalar çene kemiğine monte edildikten sonra 3 ay kadar bekleme süresi vardır. Bu süre içinde Pendik ithal  diş implantı çene kemiği ile bütünleşir ve gerçek diş kökü görevi görmeye başlar.

Bu aşamadan sonra bir ya da iki seans protez tedavisi yapılır. Protez tedavisi ile birlikte Pendik ithal implant tedavisi ortalama 4 ay kadar sürmektedir. Bu süre her hastanın fizyolojik durumuna göre kısalabilir ya da uzayabilir.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca

Buy Cialis Professional UK

, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız