Kaynarca ağız ve diş sağlığı uygulamaları ağız ve diş problemi olan kişiler için bu bölgede uzman hekimler aracılığıyla uygulanmaktadır. Kaynarca ağız ve diş sağlığı diş estetiğinde ihtiyacınız olan her türlü teknik işlem bu alanda uzman diş hekimleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Diş Estetiği İçin Yapılana Uygulamalar Nelerdir?

Diş estetiği uygulamaları olarak dişin ihtiyacına ve hastanın talebine göre pek çok diş kaplamaları uygulanmaktadır. Günümüzde diş estetiği olarak en çok uygulanan kaplamalar içinde diş implantı, zirkonyum diş kaplama, porselen diş kaplama gibi pek çok uygulama yer almaktadır.

kaynarca agiz ve dis

Diş İmplantı

Diş implantı ağızda diş kaybı ya da eksiği olan diş tedavilerinde sıklıkla uygulanan bir işlemdir. Boş olan dişin yerine titanyum vidalar yardımıyla yeni diş takılmaktadır. Titanyumçene yağısı için en uygun madde olduğu için diş implantı uygulamalarında tercih edilmektedir.

Zirkonyum diş kaplama

Zirkonyum diş kaplama diş estetiğinde en kullanışlı ve dayanıklı uygulamalardan birisidir. Yapısında alaşım maddesi bulunmakta ve bu madde sayesinde dişin doğal yapısına en uygun renk ve tonda olan bir uygulamadır. Sağlam yapısı ile uzun süre kullanım açısından da yararlı bir kaplama çeşididir. Metal destekli diş kaplama türlerine göre çok daha avantajlı kullanımı bulunmaktadır.

Porselen Diş Kaplama

Porselen diş kaplama diş estetiğinde tercih edilen kaplama çeşitlerinden birisidir. Diş yüzeylerinde renk değişimi gibi durumların ortadan kalkması için en çok uygulanan bir işlemdir.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca

kamagra pills

, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız