Pendik gülüş tasarımı estetiği gülüş tasarımı için uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır. Gülüş estetiği dişlerin düzgün ve etkili tedavisi ile sağlanmaktadır. Gülüş estetiği genelde ön dişlerde olan şekil bozuklukları, kırıklar, renk değişimleri gibi durumlarda uygulanmaktadır. Tek ya da sayılı dişlerde uygulanabileceği gibi komple tüm dişlerde de uygulanabilir.

Pendik Gülüş  Estetiği Yöntemleri

Pendik gülüş tasarımı estetiği yöntemleri içinde zirkonyum diş, porselen diş, diş implantı gibi diş uygulamaları yer almaktadır.

Pendik Zirkonyum Diş Kaplama

Pendik zirkonyum diş kaplama diş estetiğinde en çok kullanılan ve önerilen yöntemler arasındadır. Metal desteksiz olarak uygulanmaktadır. Yapısında alaşım maddesi bulunmaktadır. Alaşım maddesi dişe doğal rengini kazandırmakta ve metal destekli diş kaplama türlerinde olduğu gibi mat görünüm bu dişlerde olmamaktadır. Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanılabilen bir diş kaplama çeşididir.

pendik gulus estetigi

Pendik  Porselen Diş Kaplama

Pendik porselen diş kaplama diş estetiğinde etkili gülüş tasarımı gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden birisidir. Hassas bir işlem olduğu için tedavi sonrası diş bakımını dikkat etmek son derece önemlidir. Porselen dişler çabuk kırılabildikleri için dişle sert bir cisim koparmak gibi işlevlerin yapılamaması gerekir.

Pendik Diş İmplantı

Pendik diş implantı eksik dişlerin yerine diş koyulmasıdır. Titanyum denilen vidalar kemik içine yerleştirilir ve üzeri dişle kaplanır. Titanyum maddesi dişin yapısına en uygun bir madde olduğu için bu yöntemde tercih edilir.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız