Pendik gülüş estetiği

cialis uk

, son dönemlerde ağız ve diş estetiğine önem veren hastaların odak noktası olan hizmetlerden birisi haline gelmiştir. Sararmış, kırık, çatlak ya da çürük dişler gülüş estetiğini gölgelerken aynı zamanda kişinin sosyal hayatında özgüven eksikliğine neden olmaktadır.

28 Böylece kişi daha rahat ve kendinden emin gülüş sergilerken özgüven eksikliği de ortadan kalkmış olur.

Gülüş Estetiği Nedir?

Gülüş estetiği; beyaz, çarpık olmayan dişler ile mümkündür. Eğer dişlerde sararmalar, kırıklar ve çürükler var ise bu sorunlar kaplama gibi yöntemler ile tedavi edilerek gülük estetiği sağlanır. Şayet çürük derecesi ileri seviyede ise bu durumda kanal tedavisi veya implant tedavi yöntemine başvurulur.

Gülüş estetiği sağlayabilmek için dişlerin aşırı çarpık olmaması gereklidir. Eğer dişlerde aşırı çarpıklık, çenede ileri ve gerililik var ise bu durumda öncelikle ortodonti tedavisi uygulanarak diş çarpıklığı ortadan kaldırılır ve hastaya gülüş estetiği kazandırılır.

pendik gulus estetigi

Gülüş Estetiği Fiyatları 2020

Pendik gülüş estetiği fiyatları her yıl değişmektedir. Türk Diş Hekimleri Birliği her yıl toplanır, enflasyon ve kur gibi durumları göz önünde bulundurarak hizmetler konusunda taban fiyatları belirler.

Bu taban fiyatları doğrultusunda her diş merkezi kendi fiyat politikaları çerçevesinde hastalarına gülüş estetiği fiyat seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca yapılacak işlemler ile fiyatlarda değişmeler görülebilir.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız