Kurtköy taksitle diş implantı, diş sorunları yaşayan hastaların sıklıkla ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerinden birisidir. İleri derecede çürük sorunları yaşayan kişilerin, dogu ve kanal tedavisi ile çürük dişleri tedavi edilemediğinde implant tedavisine gerek duyulur.

Diş kaybından dolayı meytdana gelen boşluğun kişiye hem görüntüsünden dolayı hem de yiyecekleri çiğneme esnasında rahatsızlık verdiğinde bu rahatsızlık implant tedavisi ile ortadan kaldırılmaktadır.

Kurtköy Taksitle İmplant Diş Ömürlük mü?

Kurtköy taksitle diş implantı diş ömrü, hastadan hastaya değişmekle birlikte aynı zamanda uygulamayı yapan diş hekiminin başarısına da bağlı bir durumdur. İmplant diş, uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanılabilir. Ancak hastanın ağız ve diş bakımına daha fala özen ve titizlik göstermesi gereklidir.

İmplant diş tedavisi sonrasında tütün

kamagra pills

, çay ve alkol gibi alışaknlıklar implant ömrünü büyük oranda kısaltarak tedavinin başarısız olmasına neden olur. Zaman içerisinde implant deforme olur ve sağlık sorunları ortaya çıkmaya başlar.

kurtkoy taksitle implant

Kurtköy Taksitle İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Kurtköy taksitle implant fiyatları tedavinin yapılacağı yere, diş merkezine ve diş hekimine göre değişebilir. Her diş merkezi kendi fiyat politikaları çerçevesinde hastalarına fiyat teklifi vermektedir.

Ayrıca kaç dişe implant diş yapılacağı, tedavi süresinde hangi malzemelerin kullanılacağı gibi ayrıntılar da fiyatlar üzerinde önemli belirteçler olmaktadır. Herhangi bir sorun yaşandığında tedavinin yapılacağı diş hekimi ile birebir görüşülmesi en doğrusudur.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız