Kartal diş beyazlatma tedavisi estetik diş görünümü için oldukça önemli bir ağız ve diş sağlığı alanında oldukça önemli bir hizmet alanıdır. Sigara, alkol, çay ve kahve gibi alışkanlıklardan dolayı dişler zaman içerisinde sararır ve kötü bir görünüm sergilemektedir.

Kartal diş beyazlatma sayesinde sararmış dişler beyazlatılarak diğer dişlerin rengi ile uyumlu hale getirilir. Böylece dişler daha beyaz ve estetik görünüme bürünür.

Kartal Diş Beyazlatma Fiyatları

Kartal diş beyazlatma tedavisi fiyatları her sene başında değişmektedir. Her diş merkezine ve her diş hekimine göre fiyatlarda farklılık arz eder. Türk Diş Hekimleri Birliği her sene bazında kur ve enflasyon oranlarına göre tüm hizmetlere yönelik fiyatlar belirler.

Diş merkezleri bu fiyatları taban belirleyerek kendi fiyatlarını belirleyebilirler. Diş beyazlatma hizmetleri kullanılacak yönteme, işlemi yapacak diş hekimine göre farklılık gösterir. Aynı zamanda dişlerin sararma derecesi de fiyat üzerinde etkendir.

Kartal Diş Beyazlatma Kalıcı mıdır?

Kartal diş beyazlatma işlemi tek seansta kalıcı olan bir işlem değildir. Özellikle diş beyazlatma işleminden sonra hastanın çay, kahve ve sigara tüketmesi gibi nedenlerle en fazla  ay içerisinde dişler tekrar  sararmaya başlayacaktır.

Diş beyazlatma işlemi  ay sonra tekrar  ay ara ile tekrarlanır ise ve dişlerin temizliği konusunda kişi hassas ve titiz davranır ise bu durumda diş beyazlatma işlemi kalıcı hale gelmektedir.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca

, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız