Anadolu yakası diş klinik hizmetleri ağız ve diş sorunlarına yönelik tedavi hizmetleri vermektedir. Diş çürümesi, travma ve darbelere bağlı diş kırılması ve çatlaması, sararmış dişlerin beyazlatılması, çarpık diş ve çene eğriliği gibi tüm tedavi hizmetleri diş kliniğinde verilen tedavi hizmetleridir.

Ağız ve diş sağlığı alanında gerek dişlerde gerekse ağız yapısında birçok sağlık sorunu meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda önemli olan zaman kaybetmeden bir diş kliniğine başvurarak ayrıntılı muayene ve tedavi olmaktır.

Anadolu Yakası Diş Kliniği Hizmetleri

Anadolu yakası diş klinik hizmetleri hastaların yaşadığı sağlık sorunları doğrultusunda şekillenmektedir. Hafif ve orta dereceli çürük için dolgu, kanal tedavisi ve kaplama gibi hizmetler verilmektedir. Eğer çürük ileri seviyede ise çürük diş çekilir ve diş boşluğunu doldurarak kaliteli çiğneme fonksiyonlarını devam ettirmek adına implant tedavisi uygulanır.

Sağlık sorunlarının yanı sıra estetik gülüş tasarımı hizmetleri de mevcuttur. Çay, kahve ve sigara gibi alışkanlıklardan dolayı meydana gelen sararmaları ya da kırık, çatlak ve hafif dereceli çarpık dişlerin görünümünü düzeltmek için farklı malzemelerden diş kaplama yapılarak estetik gülüş tasarımı yapılabilir.

anadolu yakası dis klinigi

Anadolu Yakası Diş Kliniği Fiyatları

Anadolu yakası diş kliniği fiyatları hastanın yaşadığı sağlık sorununa

, uygulanacak tedavi yöntemine ve hatta tedaviyi yapacak diş merkezi ve diş hekimine göre farklılık göstermektedir. Tedavi süreci, tedavi yöntemi ve yapılacak işlemler fiyat üzerinde doğrudan etkilidir.

Yasal Düzenlemeler

Ayrıca, sağlık bakanlığının resmi gazetede yayınlanan özel ağız ve diş sağlığı hizmeti ile ilgili mevzuatı için tıklayınız